Kompulsywne jedzenie jest jednym z zaburzeń odżywiania. Polega na jedzeniu dużych ilości w niekontrolowany sposób. Najczęściej jest to jedzenie składające się z produktów lub dań bogatych w cukry proste oraz

Psychodietetyk Agnieszka Czarniecka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Regularnie biorę udział w szkoleniach dietetycznych i psychologicznych, m.in. studium TSR – Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach, szkolenie Racjonalnej Terapii Zachowań RTZ, Dialogu Motywującego, szkolenie Terapii ACT. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania oraz z otyłością. Pomagam w zakresie zmiany nawyków żywieniowych, jedzenia emocjonalnego, naprawy relacji z jedzeniem, odchudzania. Prowadzę terapię żywieniową indywidualną oraz warsztaty dla młodzieży i dorosłych.

Może zainteresują Cię również:

Prowadząca

12.04.2024
17:00-19.00

Białystok, ul.Rzemieślnicza 40 lok.U7


Ilość miejsc ograniczona

Data, godziny, adres

W trakcie warsztatów dowiesz się jak zacząć odczytywać sygnały z ciała, związane z głodem i sytością. Jak sobie radzić z emocjami w inny sposób niż przez jedzenie, co zrobić po nadmiarowym posiłku, jak się nie przejadać. A przede wszystkim jak nauczyć się jeść uważnie, w zgodzie z potrzebami ciała i ducha.

Czego dowiesz się w trakcie szkolenia?

  • Do osób, które w wyniku emocji przejadają się

  • Do osób, które potrzebują informacji jak radzić sobie w przypadku kompulsywnego jedzenia,

  • Do osób, które jedzą zgodnie z „dietą”, a następnie przejadają się

  • Do osób, które potrzebują stworzenia sposobu odżywiania się, zapobiegającego kompulsywnemu jedzeniu.

Do kogo adresowane jest szkolenie?

150,00 zł

14 marca 2024

Uwolnij się od jedzenia emocjonalnego | 12.04.2024

Emocje to temat rzeka. Często mają wpływ na to co jemy i w jaki sposób jemy. Jedzeniem regulujemy napięcie w ciele. W przypadku sytuacji stresogennej też odpowiadamy jedzeniem. Jemy także z nudy, z braku relacji. Pewnie nie raz słyszałaś, że tylko „czekolada mnie zrozumie”. Okazuje się, że te strategie radzenia sobie z emocjami nie działają
długoterminowo, tylko na samym początku przynoszą ulgę, zapomnienie o trudnej sytuacji czy po prostu dają poczucie przyjemności. Potem pozostaje poczucie winy i ogromna samokrytyka. Dlatego warto dowiedzieć się jak sobie radzić z jedzeniem emocjonalnym, jakie stosować strategie, co działa, a co wręcz odwrotnie, utrzymuje Cię w błędnym kole przejadania się.

+48 690 077 330

strefabezdiety@gmail.com